Smirnoff

Po pusės amžiaus Piotras Smirnovas sukūrė savo nepriklausomą verslą ir degtinę pradėjo filtruoti per medžio anglį. Rezultatas buvo nuostabus ir, lyginant su kitais to laikmečio degtinės gamintojais.  Beveik tuo pat metu, tik kiek vėliau nei pats gėrimas, gimė ir rusų kasdienėje kalboje vartojamas ir dabartinis degtinės pavadinimas „vodka“. 1886 m. „Smirnov“ degtinė buvo paskelbta oficialia caro karališkųjų rūmų degtine. Kitos pasaulio tautos pirmenybę kaip ir anksčiau teikė brendžiui, viskiui ar romui.

Šeimos įmonė „Smirnoff“ savo veiklą alkoholio srityje pradėjo XIX a. pradžioje Maskvoje. 1886 m. įmonė tapo oficialia Rusijos imperatoriaus karališkųjų rūmų alkoholio tiekėja. Šią teisę ji išlaikė iki paskutiniojo Rusijos imperatoriaus, Nikolajaus II, nuvertimo. Kadangi „Smirnoff“ yra pirmoji degtinė, filtruojama per medžio anglį, rezultatas pastebimai skyrėsi nuo to laikmečio konkurentų gaminamos degtinės. Todėl visai nenuostabu, kad caras savo karališkiesiems rūmams pasirinko būtent „Smirnoff“ – švariausią pasaulyje degtinę.

Spalio revoliucija nutraukė Smirnovų veiklą Rusijoje – gamykla buvo nacionalizuota ir visos gamybos proceso paslaptys kartu su šeimos nariais atsidūrė užsienyje. Degtinės gamybos receptai ir teisė į prekės ženklą iš pradžių atsidūrė Europoje, kur Smirnovas gėrimo pavadinimą suprancūzino ir pakeitė jį į „Smirnoff“, o vėliau kelionė tęsėsi Amerikoje.

Perversmas į Amerikos rinką atėjo 1939 m., kuomet „Ed Smith“ pavadinimu pasivadinusiems didmenininkams į galvą šovė idėja „Smirnoff“ pardavinėti kaip „baltą viskį“, tačiau neturintį nei kvapo, nei skonio. Šis pardavimo metodas buvo sėkmingas, ir degtinė užėmė garbingą vietą tarp kitų pasaulyje pripažintų alkoholinių gėrimų, pirmiausia kaip nepakeičiama kokteilių sudedamoji dalis. Geriausias pavyzdys yra 1941 m. sukurtas kokteilis „Moscow Mule“. Naudojant „Smirnoff“, taip pat maišomi ir tokie klasikiniai gėrimai kaip „Vodka Martini“, „Kruvinoji Merė“ ir „Atstuktuvas“. Šiandien „Smirnoff“ degtinės rasite už kiekvieno baro visame pasaulyje. Prie pagrindinių „Smirnoff“ produktų priskiriama „Smirnoff Red“ degtinė, o skoninės degtinės prekės ženklu yra „Smirnoff Flavours“. „Smirnoff“ aukščiausios kokybės produktu yra gėrimas „Smirnoff Black“, kuris gaminamas ypatingu „pot still“ būdu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Products
Receptai

Ketel One Moscow Mule

Ingridientai

40 ml "Ketel One Vodka"
"Fever Tree Ginger Beer" tonikas

Skaityti daugiau Žiūrėkite kitus kokteilius

Belvedere Dirty Martini

Ingridientai

50 ml "Belvedere Pure Vodka"
10 ml "Carpano Dry Vermouth"
10 ml "Gourmante" alyvuogių aliejaus

Skaityti daugiau Žiūrėkite kitus kokteilius
Dėmesio! Tai alkoholis. Alkoholis gali pakenkti jūsų sveikatai.