Robertson Winery

Šiuo metu „Robertson Winery“ bendradarbiauja daugiau nei su 35 šeimomis, kurios didžiuojasi galėdamos prisidėti prie vynininkystės verslo sėkmės.

„Robertson Winery“ tiki, jog vyno gamyba yra natūralus procesas. Kadangi vynai tarpusavyje labai skiriasi tuo, kokiomis klimato sąlygomis ir kokiame dirvožemyje auga vynuogės, „Robertson Winery“ tiki pripažinto vyno eksperto Bowen Botha žodžiais, jog norimo vyno stiliaus pasirinkimas turi remtis vynuogyno pasirinkimu. Tikėdami, kad natūralus vyno skonis pasiekiamas kuo mažiau apdorojant vyną ir kuo švelniau spaudžiant vynuoges, Bowen ir jo vyndarių komanda labai stengiasi, norėdami pagaminti ypatingą ir aukštos kokybės produkciją.

Iš derlingojo Robertsono slėnio kilo daugybė įvairių gerų vyno rūšių. Robertsono slėnis plyti 160 km atstumu nuo Keiptauno. Miestą juosia Breede upė, o šiaurinėje dalyje plyti nuostabūs Langebergo kalnai. Šis itin trokštamas regionas vynuogėms auginti pasižymi permainingu mikroklimatu ir dirvožemio savybėmis, dėl kurių Robertsono vynininkystės verslas išsiskiria dideliu vyno rūšių asortimentu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Products
Receptai

Captain & Cola

Ingridientai

40 ml "Captain Morgan Spiced" romo
"Coca-Cola"
Ledas

Skaityti daugiau Žiūrėkite kitus kokteilius

Zacapa Caiprissima

Ingridientai

40 ml "Zacapa 23Y Solera Gran Reserva" romo
4 vnt. žaliųjų citrinų skiltelių
10-20 ml cukraus sirupo
Smulkinto ledo

Skaityti daugiau Žiūrėkite kitus kokteilius
Dėmesio! Tai alkoholis. Alkoholis gali pakenkti jūsų sveikatai.