Johnnie Walker

Anksčiau vien savo pačių reikmėms viskį gaminę ūkininkai tuo laikotarpiu tapo gerbiamais asmenimis. Tačiau jų viskio kokybė buvo nestabili ir dažnai pasižymėjo degėsio prieskoniu. Siekdamas patenkinti kokybiško viskio poreikį, John Walker nusprendė pats jį gaminti. Taigi Jonnie Walker istorija siekia 1820 metus, kuomet jis, ūkininko sūnus, būdamas penkiolikos metų ėmė vadovauti iš tėvo paveldėtai mažai kolonijinei parduotuvėlei Kilmarnock miestelyje. Be to, kad pardavinėjo arbatas, prieskonius, vyną bei namų apyvokos daiktus, jis taip pat pamėgino gaminti viskį. Netrukus tai tapo tikra aistra ir 1850 m. pirmą kartą buvo pasiūlytas paties Johnnie Walker gamintas namų viskis, pavadintas „Walker’s Kilmarnock Whisky“. Ėjo dešimtmečiai, ir krautuvininko pasiryžimą sukurti kokybiškiausią pasaulyje viskį perėmė jo sūnus.

John sūnus Alexander, norėdamas padidinti didmeninius pardavimus, visiškai pasinėrė į viskio verslą. Būtent jis pirmasis pradėjo naudoti kampuotus viskio butelius ir visais kitais įmanomais būdais skatino savo prekės ženklo populiarumą. Iki 1889 m. mažytė Walker prieskonių parduotuvėlė tapo tikru tarptautiniu viskio verslu. Po Alexander mirties jo verslą iš esmės perėmė du jo sūnūs, kurių vienas tęsė viskio maišymo meną, o antrasis sūnus pasinėrė į aktyvų pardavimų darbą. 1909 m. Walker pirmą kartą rinkai pristatė savo šiais laikais garsius „Black Label“ ir „Red Label“ viskius. Norėdami pagerbti senelio atminimą, anūkai viskio etiketėje pavaizdavo einančio vyro figūrą.

Mūsų laikais „Johnnie Walker“  tituluojami geriausiais viskiais pasaulyje, laimėjusiais daugybę apdovanojimų ir pripažįstamais visur.
„Johnnie Walker“ prekės ženklui nuo 1933 m. taip pat yra suteiktas karališkasis pripažinimo medalis, kurį įmonei suteikė karalius Jurgis V.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Products
Receptai

Johnnie Walker Godfather

Ingridientai

30 ml "Johnnie Walker Gold Label Reserve" viskio
20 ml "Amaretto Di Saronno" likerio

Skaityti daugiau Žiūrėkite kitus kokteilius

Talisker Smoky Mary

Ingridientai

40 ml „Talisker 10 Y.O. Single Island Malt“ viskio
160 ml pomidorų sulčių
20 ml citrinų sulčių
„Tabasco“ padažas
„Worchestershoire“ prieskonių mišinio

Skaityti daugiau Žiūrėkite kitus kokteilius
Dėmesio! Tai alkoholis. Alkoholis gali pakenkti jūsų sveikatai.