Cloudy Bay

Įmonė „Cloudy Bay“ buvo įkurta 1985 m. ir yra viena pirmųjų vyną pradėjusių gaminti bendrovių Marlboro slėnyje, Naujojoje Zelandijoje. Tai legendinė vyno darykla visos Naujosios Zelandijos vynininkystės istorijoje. Pagrindiniai „Cloudy Bay“ veiklos principai yra inovacija, pakankamas dėmesys detalėms ir specifinių regioninių ypatumų išraiška. „Cloudy Bay“ komanda yra susitelkusi ties regionui būdingų vynų gamyba. Be jokios abejonės, šiam siekiui padeda ir Marlboro klimatas bei dirvožemis.

„Cloudy Bay“ vyno namų įkūrėjas yra David Hohnen. 1984 m., kuomet Hohnen buvo išvykęs į Oklandą, ten degustavo daug įvairių vynų ir pastebėjo, kad visi geriausieji „Sauvignon“ vynai yra iš Marlboro. Susitikimas su Kevin Judd padėjo pagrindą bendrai vyno daryklai, o Kevin Judd vadovauja „Cloudy Bay“ iki šių dienų. Taigi per pastaruosius dvidešimt metų Marlboro iš avių žemės virto vyno žeme.

„Cloudy Bay“ darykla visų pirma yra žinoma dėl „Sauvignon Blanc“ vynų. Įmonė taip pat gamina žymius „Pinot Noir“, „Chardonnay“ bei kitų rūšių baltus vynus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Produktai
Receptai

Apple Martini

Ingredients

40 ml Ketel One Vodka
40 ml Sour Apple sirupo
40 ml obuolių sulčių

Skaityti daugiau Žiūrėkite kitus kokteilius

Smirnoff Summer Passion

Ingredients

40 ml "Smirnoff Red" degtinės
200 ml spanguolių sulčių
20 ml žaliųjų citrinų sulčių
20 ml marakujų tyrės
6-8 mėtų lapelių

Skaityti daugiau Žiūrėkite kitus kokteilius
Dėmesio! Tai alkoholis. Alkoholis gali pakenkti jūsų sveikatai.
This site is registered on wpml.org as a development site.