Bushmills

„Bushmills“ distiliuoja ir gamina airišką viskį nuo 1608 m. – „Bushmills“ priklauso seniausia viskio distiliavimo licencija pasaulyje.

Kalbame tik apie airišką viskį, kurio visi gamybos etapai vykdomi po vienu stogu iki pat šių dienų, visuomet užtikrinant aukštą kokybę. Gamyboje naudojamas Bush upės intako, St. Columb, natūralus vanduo. „Bushmills“ būdingas skonis pasiekiamas tris kartus distiliuojant. Gamyboje naudojamos keturių tipų statinės, kurių kiekviena viskiui suteikia vis kitokį unikalų ir savitą skonį, tai: chereso (oloroso) statinės, portveino, Madeiros bei Amerikos burbono viskio statinės.

„Bushmills“ susijęs su muzika ir kinematografija. „Bushmills LIVE“ koncepcija vis labiau ir labiau populiarėja pasaulyje. Visose „Bushmills“ atstovaujamosiose valstybėse žmonės turi galimybę mėgautis kokybiška muzika iš „Bushmills LIVE“ koncertų tvarkaraščio. Kiekvienais metais Šiaurės Airijoje vyksta grandiozinis „Bushmills LIVE“ renginys. Koncertą ypatingu daro tai, kad jis vyksta viskio gamykloje, kuri taip pat yra ir seniausia pasaulyje.

 

 

 

 

 

Products
Receptai

Johnnie Walker Godfather

Ingridientai

30 ml "Johnnie Walker Gold Label Reserve" viskio
20 ml "Amaretto Di Saronno" likerio

Skaityti daugiau Žiūrėkite kitus kokteilius

Don Julio Sangrita shot

Ingridientai

Pomidorų sultys
Sojų padažas
„Tabasco“ padažas
„Worchester“ padažas
Greipfrutų sultys
Druska
Pipirai

Skaityti daugiau Žiūrėkite kitus kokteilius
Dėmesio! Tai alkoholis. Alkoholis gali pakenkti jūsų sveikatai.