Baileys

Visame pasaulyje žinomą pirmąjį grietinėlės likerį „Bailey’s Original Irish Cream“ sukūrė Airijos gėrimų specialistai 1974 m. Tai buvo visiškai naujo tipo likeris, kurio viena sudedamųjų dalių buvo grietinėlė.

Praėjus penkeriems metams šio likerio buvo parduodama po daugiau nei vieną milijoną dėžių per metus. Šis gėrimas padėjo pagrindą visiškai naujai likerių kategorijai. „Baileys“ pardavimų sėkmė buvo tokia didelė, kad teko statyti vis didesnius fabrikus, siekiant patenkinti vartotojų poreikį. Sėkmės paslaptis slypi skonyje, atspindinčiame švarią Airijos gamtą. Daugiau nei 90 % likerio sudėtinių dalių yra būtent iš Airijos – importuojama tik kakava ir vanilė, kurių neįmanoma išauginti vietoje.
„Baileys Irish Cream“ sudedamosios dalys yra sumaišomos tik įmonei žinomu santykiu ir, žinoma, pagal itin slaptą receptą. Sensacingojo „Bailey’s Original Irish Cream“ sudėtis yra tokia:
• 50 % šviežios grietinėlės;
• 20 % cukraus;
• 17 % alkoholio;
• 13 % natūralios vanilės, kakavos ir vandens.

„Baileys“ iki šios dienos yra gaminamas tik Dubline. Šiandien, praėjus keturiasdešimčiai metų, pardavimų skaičiai nė kiek nenusileidžia ankstesniesiems: kiekvienais metais daugiau nei 160 šalių parduodama 82 milijonai „Baileys“ butelių.

 

Produktai
Receptai

Apple Martini

Ingredients

40 ml Ketel One Vodka
40 ml Sour Apple sirupo
40 ml obuolių sulčių

Skaityti daugiau Žiūrėkite kitus kokteilius

Don Julio Margarita

Ingredients

2 dalys "Don Julio Blanco" tekilos
1 dalis žaliųjų citrinų sulčių
1 dalis cukraus sirupo

Skaityti daugiau Žiūrėkite kitus kokteilius
Dėmesio! Tai alkoholis. Alkoholis gali pakenkti jūsų sveikatai.
This site is registered on wpml.org as a development site.